Péče o prsní bradavky

Péče o prsní bradavky

Víme, že blízkost a pocit bezpečí, které se vytvářejí mezi dítětem a jeho maminkou během kojení, jsou pro oba velmi důležité.

Prsní bradavky mohou být následkem kojení značně namáhané. Vhodným přípravkem k jejich ošetření je například Bepanthen Care Mast, který pomáhá regenerovat pokožku prsních bradavek. Je vhodné jej nanášet po každém kojení.

Obecně platí zásada, že kojení nesmí bolet. Velmi důležitá je i správná technika kojení. Více informací najdete v publikaci vydané LAKTAČNÍ LIGOU ‒ neziskovou organizací, jejímž hlavním posláním je podpora, osvěta a propagace kojení ‒ s názvem „Kojení“*, která je ke stažení ZDE.

*Tento edukační materiál je majetkem spolku LAKTAČNÍ LIGA se sídlem Praha 4, Vídeňská 800, Fakultní Thomayerova nemocnice ‒ Pavilon U, IČ: 68383967, a není reklamou na produkty BAYER. BAYER s.r.o. nenese žádnou zodpovědnost za jeho obsah. BAYER taktéž nedává žádné schválení jejího obsahu. BAYER nepřijímá žádnou zodpovědnost za dostupnost tohoto edukačního materiálu ani žádnou zodpovědnost za škodu nebo újmu na zdraví plynoucí z použití jejího obsahu v jakékoliv formě.

Zeptejte se

Zeptejte se na vše, co vás zajímá o přípravku Bepanthen Care Mast, péči o pokožku vašeho miminka nebo kojením namáhané bradavky

více info