Kojení

Kojení

Kojení je přirozená součást pro vývoj dítěte. Po narození miminka není vždy lehké s kojením začít a pokračovat. Důležité je vědět, na koho se s pomocí obrátit.

Bepanthen spolupracuje s LAKTAČNÍ LIGOU ‒ neziskovou organizací, jejímž hlavním posláním je podpora, osvěta a propagace kojení. Poskytuje informace o:

  • správné technice kojení,
  • odstříkávání mléka,
  • alternativních způsobech kojení,
  • zásadách kojení po propuštění z porodnice.

Informace najdete v edukační brožuře LAKTAČNÍ LIGY „Kojení“, která je ke stažení ZDE.

*Tento edukační materiál je majetkem spolku LAKTAČNÍ LIGA se sídlem Praha 4, Vídeňská 800, Fakultní Thomayerova nemocnice ‒ Pavilon U, IČ: 68383967, a není reklamou na produkty BAYER. BAYER s.r.o. nenese žádnou zodpovědnost za jeho obsah. BAYER taktéž nedává žádné schválení jejího obsahu. BAYER nepřijímá žádnou zodpovědnost za dostupnost tohoto edukačního materiálu ani žádnou zodpovědnost za škodu nebo újmu na zdraví plynoucí z použití jejího obsahu v jakékoliv formě.

Na stránkách LAKTAČNÍ LIGY funguje i on-line poradna, kde vám poradí s vaším konkrétním dotazem. Odkaz na poradnu je http://www.kojeni.cz/maminkam/poradna/.

Péče o dětský zadeček

Pokožka malého dítěte je velmi náchylná k podráždění, a to především v oblasti kožních záhybů, kde se může snadno zapařit.

více info